پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه دیاگون - 28 اسلاید

پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه دیاگون - 28 اسلاید

 پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه دیاگون - 28 اسلاید

 پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه دیاگون - 28 اسلاید

 

    هرمان هرتزبرگر
    نقشه / نمای هوایی
    موقعیت خانه دیاگون
    برش
    فضاها
    ایده اصلی خانه دیاگون
    نمونه اولیه
    ارتباطات
    پلان ساختمان خانه دیاگون
    مصالح ساختمانی
    فضاهای داخلی

 

هرمان هرتزبرگردر 6 جولای سال 1932 در آمستردام متولد شد. او تحصیلات خود را در دانشگاه فناوری دلفت در سال  1958ادامه داد، و از سال 1970 تا سال 1999به تدریس در همانجا پرداخت .
ایده اصلی ای خانه ها بر اساس 'ساختمان ناقص " است، به این معنی که بر اساس نیاز ها برای کاربران به تعداد نیازشان اتاق وفضاهای دیگرطراحی شده برای ارائه یک جایگزین بهتر.  معمولا  در خانه ها تصور می شود نیاز مستاجر و صاحبخانه  فقط فضاهای درونی می باشد در صورتی که فضاهای مرکزی و حیاط نیز و فضای بازی کودکان کاملا ضروری می باشد.  این صاحبخانه ها خود قادر به تصمیم گیری چگونگی تقسیم فضا و در زندگی در آن می باشند، جایی که آنها در آن می خوابند و در آن غذا می خورند. واگر تغییراتی در تعداد خانواده  صورت گیرد، خانه را می توان تنظیم و تا حد معینی بزرگ کرد. 
معیارهرتز برگر  برای ارزیابی کیفیت از یک فضای نهفته است،  تعریف  درعناصر  سه بعدی .، اما در با توجه به ظرفیت های این ساختمان میتوانیم  فرصت ها ی بیشتری را در اختیار کاربران قرار داد..
محیط هایی که قلب یک خانه را تشکیل می دهند ترکیب باز هستند و هوا در آنها جریان دارد..  فضای تمام قد مرکزی از بالا روشن می باشد و در هر سطح با قرار دادن یک پانل جدا به سادگی از طریق عناصر مات یا شفاف  بسته شدن وجود دارد
ارتباط بسیار مناسب از 2 سمت ساختمان برای هر واحد 
 
 
تمام فضاها موجود در مجموعه دیاگون  فردی است. ارائه ای جدید در دنیای ساختمان سازی  با یک هسته مر کزی برای  بلوک های بتنی. همانطور که در سیستم های این مجموعه مسکونی  و مصالح ساختمانی بی نهایت قابل تنظیم است، و قابل جابه جایی می باشد.
و معمار در این فکر بوده که آزادی عمل را به همه بدهد در عین حالی که همه مالک خصوصی بناها هستند اجازه تغیر در آن را دارند ومالکیت محسوس است.  این مجموعه از هزاران جهت ، ترکیب، وایجاد یک ماتریس از نوع واحد های مختلف. در سراسر سایت به اعضای مجموعه حس آزادی را القا می کند.
 
فضای داخلی فاقد دیوار و تعریف فضا ها کاملا در اختیار کارفرما خواهد بود در ضمن این که مصالح برای آنها گزاشته شده است  اتاق جدا از آشپزخانه و راه پله می باشد و هر کسی به خواست  خودش زندگی می کند. به مرور با عبور از زندگی و افزایش جمعیت خانواده فضاهی مورد نظر خانه قابل مدیریت خواهد بود
فضاهای زمین را می توان به عنوان یک گاراژ استفاده می شود، ازتراس ها به جای آزمایشگاه و یا بالکن  ، "ازباغ می توانیم  به عنوان یک اتاق در فضای باز، و تراس پشت بام را با  عنوان یک افتاب گیر، و یا، به عنوان برخی از فضا های دلخواه دیگر به کار گیریم، و یا به عنوان یک گلخانه بزرگ.، علاوه بر این در طبقه همکف و تراس پشت بام این فرصت را به گسترش بیشتر تعداد اتاق قابل سکونت مسکن میتوان افزایش داد  متر مربع 140 متر مربع می باشد تا. سطح داخلی ازصد حتی خط جدایی بین دیوار دوهمسایه فقط با پیشنهاد بلوک های ساختمانی بتنی تو خالی است که می توان از آن به  عنوان گلدان استفاده شود. به عنوان یک پایه برای نرده می باشد.و....


دسته:

پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه دیاگون - 28 اسلاید

خرید آنلاین